תמונה מהפרק.
Nov 22, 2022

שבועלדת~! ההפתעות של ראשון עד שלישי! 🎉

ערב טוב 👋 כפי שציינתי בפוסט שעבר, התחלנו את ה"שבועלדת"...? אני חושב שהייתי טיפה מסטול בזמן שכתבתי את הפוסט האחרון. לא שזה גרוע, כן? ביחס לעכשיו שאני עייף מת, מסטול נשמע מפתה מאוד.

למען האמת, בהתחלה תכננתי להעלות בשבוע הזה כל יום פוסט, אבל הבנתי שעדיף שלושה פוסטים בינוניים מחמישה פוסטים קטנים.

בכל אופן, בואו נעבור להפתעות!

1. ההפתעה של יום ראשון: 15 שירים עם קריוקי!

2. ההפתעה של יום שני: איוונט!

3. ההפתעה של יום שלישי: עדכון ענק לאתר!

בכנות, אני יודע שעמוק בפנים התאכזבתם בגלל שציפתם לפרק, סרט או משהו שלפחות אפשר לצפות בו. אבל כמו שאורי סנסיי הדגול אומר, אם אתה ברומא תהיה רומאי ואם אתה ביפן לא שווה לך לחזור.

דרך אגב, לצערי נאלץ לדחות את ההפתעה של יום רביעי ליום חמישי וכרגע אין מועד להפתעה של יום חמישי.

תודה רבה ל-Avi על ברכת יום ההולדת המקסימה הזאת! [ הברכה] תמיד כיף לקבל ברכות ותגובות כאלה אז תרגישו חופשי להצטרף אליו.

כידוע לכם, יש לנו לא מעט פרויקטים פעילים באתר, אז אנחנו יותר מזקוקים לעזרה. אם תרצו לעזור לנו באחד מהם, בבקשה לחצו על התג הקבצה (האשטג) כאן למטה.

ובכן, אני מניח שזה מכסה את הכול. אה, חוץ מנושא ההפתעות. בגלל שזה נוגע גם אליכם, אני מניח שאביא לכם דוח מצב. בנוגע לאתר, סיימנו עם העדכון. אבל יש תקלה עם חברת האחסון ובמקום לעשות מאמץ, אורי נטש את הספינה. [ ראה תמונה] יאמר לזכותו שגם הוא עייף מת ובכל זאת עבד על האתר בשלוש וחצי שעות האחרונות. בעז"ה נמשיך להוציא עידכונים לאתר. השאיפה והתשוקה שלנו לא השתנתה, בין לפרויקט אנימה ספין ובין לפאנסאב עצמו.

מה שכן, אני עדיין לא סגור על העיצוב של סרגל הכלים אז רעיונות יתקבלו בברכה! (למרות שאתם לא יודעים על איזה עיצוב אני מדבר 😥)

סיימנו גם עם האיוונט וחמישה עשר השירים! בגלל שמדובר בכמות גדולה של שירים, היו לא מעט סיבוכים. למען האמת, לפחות שישה מהשירים תרגמתי פעמיים. 😅 כמובן שיוטיוב חסמו גם חלק נכבד מהשירים בשל זכויות יוצרים. אבל עכשיו כל השירים מוכנים וזמינים לצפייה ב... אתר המעודכן... בעיה גוררת בעיה.

אחת הסיבות שנאלצנו לדחות את ההפתעה של יום רביעי ליום חמישי ושאין מועד להפתעה של יום חמישי היא האיוונט. ביום ראשון החלטתי לשנות אותו למשהו כמעט בלתי אפשרי ללא עזרה. למרות שהאיוונט מוכן ודרוך לצאת, אני מעדיף להוציא אותו יחד עם השירים והאתר. בכל זאת, עדיין נשאר לחשוב על פרס שידרבן אתכם. 😉

בעז"ה אפרט יותר על ההפתעות עצמן כשהן יצאנה. ככל הנראה מחר או מחרתיים. עד אז, להתראות! 👋

פו-אנימה | אינסטגרם | דיסקורד | יוטיוב | #מגייסים_חברי_צוות! 🔗

פו-אנימה הוא שרת דיסקורד ישראלי שעוסק בעיקר באנימה ובכל מה שקשור. 🚀

~🎆 Anizzama Subs 🎆~

XPizzaMCX

XPizzaMCX

הוסף תגובה

בשביל לרשום תגובה אתה צריך להתחבר

פוסטים קשורים

קישורים